KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Aneb co se nehodí jinam...třeba bundy, odznáčky, prospekty apod.
Pravidla fóra
V tomto bazaru je NUTNÉ aby inzerát začínal:
PRO: prodám
KOU: koupím
VYM: vyměním
  • Autor
  • Zpráva
jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2166
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#1 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od jirka87 »

Kluci nemate nekdo na prodej dobrou, funkcni vidlici pro 26" horske kola? Zdvih 100-120mm, idealne vzduch pro kotoucove brzdy

Ja jsem nasel lokalne pro manzelku za prijatelne penize sice stare (tedy i koncepci) ale premiove karbonove jizdni kolo s musi vahou. To ma sice spickovou, nicmene starou vidlici Manitou,ktera nedrzi tlak a dily na to nejake jsou, ale kolo jsem zatim nekoupil a nechci spolehat na to,ze ta vidle pujde repasovat.

Musi to byt s krkem 1 1/8" Ahead. Tedy ne ty tappered novejsi s konusem 1 1/8" - 1,5"

A zase novou za 6tis vzhledem k cene kola se mi jako uplne kupovat nechce.

Idealne Morava,nebo postou.

Specha :green:

Ejdou Rotacak
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 3260
Registrován: 9 roků 5 měsíců
Bydliště: Praha - Zbraslav
Vůz: V 70II T5 AWD, MY 07'HT-STAGE 3 + úpravy

#2 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od Ejdou Rotacak »

To budeš shánět obtížně :(. Všechno je to v dnešní době už tappered. Já sháním pro kamaráda vidlici na jeho starej Specialized SX Trail (rok +- 2009-2010) cca 12 měsíců. Průběžně sleduju Dolekop.com, cyklobazar.cz, bazos.cz a prostě není nic. Buď je to naprosto podřadnej low-end, kterej nemá smysl cpát na kolo, nebo vidlice z roku "2007", nebo dvoukorunka se zdvihem 200mm a to je na eSXko moc.

Ty to budeš mít se sháněním o něco jednodušší, protože sháníš vidli na XC, ty na bazaru občas ještě jsou, ale výběr je malý a většinou jsou to všechno muzejní kousky za hranicí životnosti a funkčnosti.
Good luck
_________________
V 70 B5244 T5, AWD, MY 07' HILTON TUNING stage 3 + úpravy
V 70 B5244 S2 2.4L, MY 01' stage 2, LPG

Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 653
Registrován: 4 roky 10 měsíců
Bydliště: Uhříněves
Vůz: V70 II D5 120kw 2004

#3 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od jirkaTDI »

Já teď přetěsňoval svojí starou vidlici SR Suntour Axon z roku 2006, díly na to nejsou dostupný žádný, ale koupil jsem nový o kroužky podle rozměru a funguje to.

Na Manitou možná nějaký díly sehnat půjdou, nadšenců do retro MTB kol je celkem dost, co jsem si tak všimnul za posledních pár týdnů, co jsem sháněl díly na svoje starý kolo.

Případně, kdyby ti ta Manutou vidle zbyla, tak bych se jí i ujal a dal jí šanci, ale potřebuji, aby byla na Véčkový brzdy.

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2166
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#4 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od jirka87 »

Nasel jsem si pripadnou nahradu, ale zatim zkusim Manitou zachranit. Tlak vzduchu drzi, ale zrejme se neco vysypalo uvnitr, tvari se to jako pricpany nejaky ventil. Jednou to tlumi,jednou to nechce vubec propruzit a tvari se to jako zamceny

Uvidime

Haben
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Příspěvků ve vlákně: 1
Příspěvky: 5943
Registrován: 14 roků 3 měsíce
Bydliště: Zlín
Vůz: 944 B230FB M47 '92, Toyota Yaris Hybrid

#5 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od Haben »

Jirko a jezdí žena vůbec větší terén? Nebylo by lepší ji tam hodit pevnou karbonovou vidlici - pokud se tedy na tvoji hlavu a pro 26" kola dělá... Ušetříš nejenom na váze - tipuji přes kilo, asi i peníze (nečekám, že bude stát víc jak dvojku) a v životě to už nebudeš muset servisovat...
_________________
Chuanita 944, B230FB , MY92, M47 Obrázek"GALERIE"
Toyota Yaris Hybrid MY23 Obrázek"GALERIE"
bylo: Andreas C30 2,4i 125 kw MY08 Summum MT| V70 II D5 AWD MY05 MT, chip 149 kw, EGR OFF| V70 II 2,4 D 120 kw, MY04 AT|V70 I 2,5 D 103 kw, MY00 MT, KAT OFF, EGR OFF

jirka87
Ověřený
Offline
Uživatelský avatar
Sponzor fóra
Příspěvků ve vlákně: 3
Příspěvky: 2166
Registrován: 7 roků 8 měsíců
Bydliště: Přerovsko
Vůz: Džaponský

#6 KOU : cyklo odpruzena vidlice 26"

Příspěvek od jirka87 »

Hele ona nejezdi prakticky nic😅 ja prave doufam,ze to kolo ji bude trochu motivovat. Me by treba to poskakovani na kazdem kaminku stvalo

Karbon 26" jsem nasel za 5tis, ALU za 2tis.

Objednal jsem tohle, abych nedegradoval to kolo uplne nejlevnejsi vidlici. Vaha pujde bohuzel nahoru,protpze ta Manitou Skareb nevazila pocitove skoro nic.

https://www.koloshop.cz/SR-Suntour-Raidon-XC-LO-R-Disc-26-odpruzena-vidlice-cerna/118585

Obute to na ty hnedoboky uz mam, dam jeste nove brzd.desky, dodelam vymenu stredoveho slozeni (podlozky pod kliky) a kolo bude hotove, cekam na tu vidlici. Snad zitra prijde.

Kolo stalo X penez a servis a upravy tu stejnou castku :-/ Vim,ze podle mnoha je to nesmysl, ale ja tim dostal lehke karbonove kolo,kde na ramu bude prakticky vsechno OK,nebo nove a do toho, abych na bazaru sehnal neco takoveho v dobrem stavu, to jsem shanel dost dlouho, abych vedel, ze nic nebylo.

Stare vidle se ujal JirkaTdi cimz dekuji za obchod. Verim,ze spokojeni budem oba. Ony se ty vidle ve funkcnim stavu prodavaji pomerne draho...asi nejakej fetiš :green:
Odpovědět
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na „Ostatní prodej / koupě“